Prever svoje  vnútorné sily a urob si sken "stavu" svojho sebarozvoja skrze jediný overený nástroj:

tvoje vlastné telo !


ZAŽI zmenu a posun na vlastnej koži  

3 mesačný tanečný program ťa preverí, ako na tom si a prinesie ti zlaté kľúče k zmene MINDSETu.

Tanečný program ZLATÝ REZ prináša výber kľúčových nástrojov z tanečných modulov Svetla Dance System (SDS), vďaka ktorým je možné získať rýchly a jasný "rez" k zmene nášho aktuálneho MINDSETu - spôsobu, akým vnímame svet a robíme rozhodnutia tu a teraz. 

Počas programu si tak môže každý účastník vyskúšať "skratku" k zmene, ktorá sa môže stať pri hlbšej práci na sebe, trvalou.

Začiatočníci a absolventi SDS majú jedinečnú príležitosť zoznámiť sa s charakterom  tanečných modulov Svetla Dance System.

V rámci zdravej sebareflexie  zmeniť pohľad na svoje TELO, vonkajšie vzťahy a svet, pozrieť sa novým spôsobom na SEBA, ako Tvorcu a zakúsiť možnosti premeny prepisu "starého" vnímania  na nové. 

TAK SMELO DO TOHO !Tvoja tanečná cesta s podporou

Niekoľkoročné skúsenosti ma doviedli k rozhodnutiu, pripraviť pre každého tanečníka okrem tanečno-pohybovej praxe aj teoretickú podporu na hlbšie pochopenie súvislostí v jednotlivých témach. Zásadným krokom je porozumieť vlastným mechanizmom, ktoré nás nútia zavadzať si na vlastnej ceste rastu a opäť "spriechodniť" prirodzený tok vlastného života. 

Sprievodca tanečným programom

PRÍNOSY PROGRAMU

  • Zostavený tanečný program ti prinesie zmenu MINDSETu - ide o nastavenie, ako aktuálne vidíš svoj svet a rozhoduješ sa v ňom.
  • práca s vybranými témami jednotlivých modulov posilní schopnosť rešpektovať tvoj vnútorný hlas autority a pomôže ti objaviť tú správnu stratégiu k rozhodovaniu sa.
  • výber tanečno-pohybových metód je zameraný na proces zrenia cez AHA momenty zažívané v tele, ktoré tvoria nový zápis do svalovej pamäte.
  • na fyzickej úrovni uvoľníš stuhnuté časti tela, čo zásadne vplýva  na držanie tela, postoj, zlepšuje celkovú kondíciu, získaš radosť a nový pocit zo seba v tele.
  • naučíš sa vnímať zmenu, ako živý proces, kedy budeš vedieť veci vo svojom živote správne pomenovať, uvidieť ich, aby si vedel/a, čo ideš realizovať a kam sa chceš posunúť, aby si tým získal/a zmysel a odpovede na otázku prečo.

TEMATICKÉ OKRUHY

Tematické okruhy tvoria základnú štruktúru tanečných dielní, či workshopov Svetla Dance System. 

Individuálne podľa tanečnej skupiny môžu byť chronologicky menené, či doplnené o ďalšie témy podľa nastavenia a potrieb tanečníkov v skupine tak, aby bol zachovaný sebarozvojový charakter programu a celého modulu. 


1. Tanec dynamiky života 

2. Tanec rodovej línie

3. Tanec vnútornej reflexie

4. Tanec tvorcu


Súčasťou programu je súbor úloh, základný HUMAN DESIGN a online podpora podľa vzájomnej dohody skupiny.


ROZSAH MODULU

Tanečný program ZLATÝ REZ je možné  absolvovať formou tanečných dielní (len v mestách  BB kraja) alebo celodenných workshopov (celé SVK).

  • 15x tanečná dielňa: trvanie 120 min. /1x týždenne
  •  3x tanečný workshop: trvanie 6 hod.  / 1x mesačne (3 hod. doobeda , pauza na obed 3 hod. poobede)  9:00 -12:00 / 13:30- 16:30 pre skupinu od 10 ľudí.

 PODPORA

Súčasťou prvého modulu je 2x video podpora zDARma, v  ktorej si povieme ďalšie poznatky rozvíjajúce hlbšie súvislosti k tematickým okruhom tanečného modulu. Súčasťou je 4x newsletter s informáciami ku programu.

ONLINE podpora (cca. 60 min.)

  • INFORMAČNÉ SYSTÉMY TELA
  • STRATÉGIA NA ŽIVOT