Ak hľadáte odpovede na horeuvedenú otázku,
potom je tento cyklus prednášok ušitý na mieru presne pre vás! 
Áno, ste tu správne.

Jarný cyklus prednášok "Kde v tomto príbehu som JA?" vás pozýva k tomu, aby ste postupne, krok za krokom spoznali jednotlivé životné obdobia a tzv. "križovatky zrenia".

Tieto obdobia nás dôsledne preverujú v tom, či žijeme naplnený život a kráčame v súlade so stupňom nášho vývoja a vedomia.

"V živote každého z nás existujú míľniky,
ktoré zásadne ovplyvňujú a menia štruktúry
nášho zabehnutého života a vzťahov."

Prechod touto životnou križovatkou sa prejavuje všemožnými krízami a schopnosť prejsť takouto skúškou, znamená OSTAŤ ŽIVÝ !

Cyklus prednášok
o prelomových skutočnostiach a informáciách týkajúcich sa
aj tvojho života.
Program  prednášok

Mapa môjho života

Úvodná prednáška o jednotlivých životných obdobiach a križovatkách zrenia zodpovie otázky o tom, v akej fáze života sa nachádzate, ako sa prejavujú jednotlivé prechody v našom živote a čo zásadne ovplyvňujú a prečo. 

TERMÍN: 17. február 2024 (sobota) 17:00 hod.

Prvá cesta k sebe

Prednáška je zameraná na obdobie od zrodenia do 21. roku života. Prináša informácie o sekvenčných pásmach formovania našej osobnosti, otvára vhľady do súvislostí spojených s rodičmi, školským prostredím a spoločnosťou všeobecne. 

TERMÍN: 30. marec 2024 (sobota) 17:00 hod


Sám sebe pánom 

Zoznámime sa s prvou križovatkou zrenia, ktorá súvisí s témou vyrovnávania sa s hmotnou stránkou života a schopnosti byť samostatnou bytosťou.  Prednáška poukazuje na obdobie okolo 30. roku života a jeho dopadoch na náš ďalší vývoj. 

TERMÍN: 20. apríl 2024 (sobota) 17:00 hod

Cítim teda som

Druhá križovatka zrenia súvisí s obdobím okolo 40. roku života. Povieme si o emočnej kríze, ktorou prechádza väčšina z nás bez rozdielu pohlavia a dopady na naše fyzické telo pri potláčaní emocionálnej inteligencie tela. Pozrieme sa na to, prečo sa práve v tomto období rozpadá tak veľa vzťahov? 

TERMÍN: 18. máj 2024 (sobota) 17:00 hod

Žijem seba naplno

Tretia križovatka zrenia je spojená s obdobím okolo 50.roku života. Oboznámime sa s kľúčovým obdobím, kedy sa vnútorne rozhodujeme, či život opustíme alebo v ňom ožijeme. Menoupaza, Kríza autenticity u mužov a mnohé zdanlivo nesúvisiace témy poukážu na to, ako sme fyzicky previazaný s plánom našej duše. 

TERMÍN: 15.jún 2024 (sobota) 17:00 hod

Online rezervácia

Zarezervujete si svoje miesto včas ONLINE alebo kúpou vstupenky v mieste konania.

Kde sa stretneme?

V spolupráci s Čajovňou Splnený sen sme sa rozhodli priniesť vám 1x mesačne sériu  prednášok na tému "Kde v tomto príbehu som JA?", ktorá odštartuje úvodnou prednáškou v sobotu 17.2.2024

K téme prednášky určite zapasuje dobrý čaj alebo akýkoľvek iný teplý nápoj  z ponuky čajovne Splnený sen.  Na záver nás čaká diskusia a otvorený kruh otázok k téme. Cyklus prednášok vyvrcholí v sobotu 15. júna 2024.

PRÍSPEVOK : 10 € /osoba/prednáška

Adresa podujatia:
Čajovňa Splnený sen, SNP15/5a, Veľký Krtíš

Prevediem ťa cestou slova

Som vášnivou bádateľkou života a táto  neutíchajúca chuť mi otvára cesty vidieť súvislosti aj medzi zdanlivo nespojiteľným. 

Neustále vzdelávanie sa a niekoľkoročná prax ma doviedli k vytvoreniu tanečno-pohybového programu a systému konzultácií, ktoré sú nápomocné pre dozrievanie do plnohodnotnej a samostatnej bytosti.

Znalosti uplatňujem v praxi a doslova ich preverujem na "vlastnej koži". Pretože ako rada hovorím: "Kým ti to neprejde systémom, je to len bla, bla, bla ,..."

Tancom pomáham ľuďom nachádzať prístupy k svojmu telu a pocitom. Podnecujem ich k vyššej vnímavosti tela a objaveniu hybnej sily na prebudenie osobného potenciálu.

Ponúkam príležitosti naučiť sa žiť seba autenticky a samostatne vo všetkých oblastiach života človeka. Pomáham ľuďom kráčať cestou najmenšieho odporu od slov k činom.

SLOVO a POHYB spolu tvoria dokonalý systém k plnohodnotnému životu každého jednotlivca.