Poďme spolu nájsť "stratený" dielik teba z minulosti.
Podržíme sa navzájom, pretože teraz je ten čas, kedy je to možné.
  • Máš za sebou náročný rozchod alebo dávnejšiu životnú odluku od partnera?  
  • Cítiš, že potrebuješ "uzavrieť" prúd starých spomienok na minulý vzťah a uvoľniť sa do novej životnej kapitoly?
  • Nedarí sa ti nadviazať vzťah s novým partnerom? 
  • Umrel ti tvoj životný partner? 


"Vyviazanie sa" z minulosti nesúvisí len s osudom tvojej rodovej línie, ale aj od prežitých (ne)ukončených partnerských vzťahov.  Ide o tzv. Energetický rozchod predchádzajúcich vzťahov.

Čo to presne znamená ?

Podľa najnovších výskumov existujú medzi partnermi tzv. "energetické" vlákna, ktoré nás k sebe pútajú aj po rozchode. Práve tieto "neviditeľné" väzby dokážu v našich ďalších vzťahoch ovplyvňovať mnohé rozhodnutia.

Poznáš aj Ty podobné pocity?

Strádaš na sile, nevedome oberáš o silu aj svojich predošlých partnerov a preto v tebe vzniká pocit dlhu, cítiš vyčerpanie a netušíš prečo sa ti nedarí byť v sebe NAPLNO. Tvoja pozornosť sa púta na minulé spomienky a nemáš silu tento prúd zastaviť. 

"Je to pocit akoby ti niečo chýbalo, akoby si to nebola ty. Blúdi v tebe myšlienka, ktorá sa navracia nečakane ako bumerang do tvojej mysle alebo v živých snoch. Nevieš sa uvoľniť , nejaká časť teba ostala niekde TAM !"       (osobné zdieľanie, Miriam, 38 r.)

Ak je tvoje odpoveď ÁNO,
potom je tento workshop pripravený presne pre Teba

Si tu správne.

"Prepúšťam ťa v miery a láske.
Nechávam ťa ísť slobodne vo svojej sile ."
BEZ PRÍPRAVY TO NEJDE

Tvoje cesta zbavenia sa starých, nepotrebných pút z minulých vzťahov začne sériou troch ONLINE stretnutí a vyvrcholí celodenným workshopom v hojnom prostredí priestoru Zemelásky na Suchánskych lazoch. 

3 x ONLINE PRÍPRAVA  & 1x CELODENNÝ WORKSHOP


"NIK neprešiel v tvojich topánkach tvoju cestu
a preto ju nemôže  poznať a hodnotiť!"

Kto ťa bude sprevádzať ?

Som SvetLa a tancom pomáham ľuďom nachádzať prístupy k svojmu telu a pocitom.  Ponúkam príležitosti naučiť sa žiť seba autenticky a samostatne vo všetkých oblastiach života človeka. 

V živote som prežila dva zásadné partnerské rozchody, ktoré sa  podpísali na mojom ďalšom spôsobe života. Každý rozchod ma niekam posunul, v niečom zastavil a tiež ZMENIL. 

V týchto obdobiach som veľmi zreteľne vnímala, čo je to byť v odpore voči životu, neprijať, neodovzdať sa.  Bolelo to do bodu, kým som sa nevzdala životu, aby nastal OBRAT k sile žiť seba skutočne. Mám partnera, ktorý o túto pravdu stojí a chráni ju. Za to ďakujem.

Prechody začiatkov a ukončení považujem v živote človeka za kľúčové. Práve vtedy máme možnosť vedome vydýchnuť, pustiť, prijať a nadýchnuť sa do vykročenia za novým.

Nech sa nám to spoločne podarí prejsť v plnom vedomí ! Držím nám palce:-).

Webinár

Úvodný webinár je prvým krokom na tvoje ceste za pustením pút tvojej minulosti. Sprehľadníš si celú tému rozchodovej problematiky a druhov vzťahov. Dozvieš sa o energetike tzv. nedokončených vzťahov, povieme si čo sú to fragmenty duše a ako ovplyvňujú tvoj život aj po rozchode, či rozvode. Spoločne sa pripravíme na praktický tréning v ďalších dňoch.

TERMÍN: 15. júl 2024(pondelok)
19:30 hod.
(45 min.)
Tréning

V uzavretej skupine nás čaká intenzívny 60  minútový tréning zameraný na vytvorenie rozchodového profilu. Spresníme si zámery na "vyviazanie" sa z predošlých vzťahu/ov a spomienkových pút. Praktickými krokmi si spresníme rozchodový zámer pre zmenu Mindsetu.

TERMÍN17. júl 2024(streda) 19:30 hod. (60 min.)


Meditácia

V poslednom online stretnutí je pre skupinu vyhradený čas na spoločné naladenie sa na celodenný rozchodový workshop. Kontemplačné cvičenie a meditácia nám pomôžu uvoľniť sa pred spánkovým cyklom.  Tretia online príprava je dobrovoľná, podľa chuti a vôle účastníka.

TERMÍN: 19. júl 2024 (piatok)
20:00 hod. (45 min.) 

Celodenný workshop 

SOBOTA 20. júl. 2024

Stretnutie začne v sobotu ráno o 9:oo hod.  Spoločne sa naladíme na prácu energetického odpútavania sa prostredníctvom praktických cvičení, meditácie a tanca. 

Na mieste nám pripraví skvelé a zdravé občerstvenie náš kuchár Robko, aby sme v poobednom bloku mohli pracovať na vyviazaní sa z minulých vzťahov a závislostí v nich.

Deň ukončíme ľahkou večerou o 18:30 hod., kedy sa v miery a láske prepustíme do svojho života návratom k svojim partnerom a rodinám s novým nastavením spriaznenosti a porozumenia seba a svojich blízkych.

Rezervácia miesta

CENA WORKSHOPU s ONLINE PRÍPRAVOU  129 €.

(V cene je zahrnuté 3 x online lektorské, 1x rozchodový workshop, prenájom jurty, obed a večera). 

Zarezervuj si svoje miesto do 15.júla 2024 - 12:00 hod.