Sprievodca modulom

Vitaj v prvom tanečnom module, kde ťa tanec a pohyb vrátia k sebe.

Modul SOM V TELE je zameraný na pochopenie toho, ako funguje vnútorný KOMPAS tela. S čím konkrétne sa potrebujeme spojiť, aby sme mohli bezpečne žiť vo svojom tele a dokázali, čo najlepšie jednať v súlade s inteligenciou všetkých úrovní nášho živého organizmu a rešpektovali prirodzené zákonitosti sveta, v ktorom žijeme.

Keď sa uvoľníme, prijmeme. Prijatie existencie je jedinou cestou k uvoľneniu.

PRÍNOSY MODULU

 • v  tomto a každom ďalšom module sa naučíš používať špecifické tanečno-pohybové metódy a cvičenia, ktoré ti pomôžu začať vnímať svoje vlastné telo, ako celistvý nástroj na porozumenie seba a súvislostí, ktoré prežívaš v spojení so svetom. 
 • práca s metodikou posilní schopnosť rešpektovať tvoj vnútorný hlas autority a naučí ťa vnímať , čo je to "ten kompas."
 • spoznáš informačné zdroje tela, ako sú emócie, zmysly, myšlienky, pocity, energetiku tela, dynamiky života a naučíš sa ich spájať do súvislostí k tvojim rozhodnutiam.
 • na fyzickej úrovni uvoľníš stuhnuté časti tela, čo zásadne vplýva  na držanie tela, postoj, zlepšuje celkovú kondíciu, získaš radosť a nový zmysel z pohybu v tele.
 • rozpustenie starých presvedčení,  pohybových stereotypov a dráh, cez prácu so svalovou pamäťou, ti prinesú jasnosť do myslenia a komplexnejší pohľad na  seba, či existenciu.
 • Získaš praktické pomôcky a návody do  svojho života, ktoré využiješ aj mimo tanca vo svojej každodennosti. 

TEMATICKÉ OKRUHY

Tematické okruhy tvoria základnú štruktúru tanečných dielní, či workshopov Svetla Dance System. 

Individuálne podľa tanečnej skupiny môžu byť chronologicky menené, či doplnené o ďalšie témy podľa nastavenia a potrieb tanečníkov v skupine tak, aby bol zachovaný sebarozvojový charakter programu a celého modulu. 


1. Vnútorný tanečník 

2. Energia Uzemnenia 

3. Vlny dynamiky života (5x TD)

4. Emocionalita (2x TD)

6. EGO (2x TD)

7. Zmyslovosť 

8. Energetika tela 

9. Cyklickosť a premenlivosť života 

10. Záver - absolvenstký list

ROZSAH MODULU

Tanečný modul SOM V TELE je možné  absolvovať formou tanečných dielní (len v mestách  BB kraja) alebo celodenných workshopov (celé SVK).

 • 15x tanečná dielňa: trvanie 120 min. /1x týždenne
 •  5x tanečný workshop: trvanie 6 hod.  / 1x mesačne (3 hod. doobeda , pauza na obed 3 hod. poobede)  9:00 -12:00 / 13:30- 16:30 pre skupinu od 10 ľudí.

VIDEO PODPORA

Súčasťou prvého modulu je ONLINE podpora, ktorá obsahuje ďalšie poznatky rozvíjajúce hlbšie súvislosti k tematickým okruhom tanečného modulu, formou kurzov, tréningov, návodov, či praktických techník. Každý tanečník môže pracovať  aj formou pracovných listov a pravidelných newsletterov. 

VIDEO podpora

 • UZEMNENIE 

VIDEO kurzy (mimo poplatku)

 • Ženský kompas I.
 • Ženský kompas II.

Tu si môžeš zarezervovať svoje miesto

Videosupport UZEMNENIE

CHCEM USTÁŤ SEBA !!! Čo videopodpora obsahuje? Videosupport obsahuje syntézu poznatkov z hľadiska neurovedy, psychológie, západných a východných kultúr, fyziky a zdravovedy. 53 minút ťa naučí zvedomiť si: 3 kľúčové vhľady na prínos uzemnenia diagnostiku 4 kvalít uzemnenia zákonitosti a princípy uzemnenia návod na použitie energie uzemnenia ako do života zahrnúť energetickú hygienu Zvuková meditácia (15 min.) Uzemnenie ti pomôže: BYŤ V SEBE DOMA VEDIEŤ, ŽE MÁŠ SVOJ VLASTNÝ PRIESTOR NA ŽIVOT BYŤ PEVNÁ/Ý A SEBAISTÁ/Ý v poriadku presne tak, ako si v danej chvíli  

44,00 €

SOM V TELE

Termín:  september 2023 - január 2024 Miesto: Banská Bystrica (Niyama Yoga Studio) Počet stretnutí: 15 týždňov Kúpou tohto modulu si rezervujete miesto v skupine, ktorá sa môže pravidelne spolu rozvíjať a posúvať. Dielne prebiehajú formou pravidelných stretnutí 1x do týždňa (utorok). Platbu je možné rozdeliť na dve časti. Zaplatíte zálohu v hodnote 80 € prevodom na účet a zvyšných 100€ zaplatíte v priebehu tanečného modulu. V prípade zálohovej platby ma prosím kontaktujte cez formulár na stránke vopred.  Storno podmienky: 50% storno 3 dni pred začiatkom kurzu, v prípade náhradníčky  0% storno počas kurzu 100% storno ( závažné dôvody sú riešené individuálne) VIAC O MODULE TU ! Termíny stretnutí: (zaznač si do diára :-). september: 26 október: 3, 10, 17, 24, 31 november: 7, 14, 21, 28 december: 5, 12, 19 - podľa dohody, idú Vianoce :-) január: 16, 23

180,00 €

SOM V TELE

Termín:  september  2023 - január 2024 Miesto: Lučenec (telocvičňa Stredná zdravotnícka škola) Počet stretnutí: 15 týždňov Kúpou tohto modulu si rezervujete miesto v skupine, ktorá sa môže pravidelne spolu rozvíjať a posúvať. Dielne prebiehajú formou pravidelných stretnutí 1x do týždňa (štvrtok). Platbu je možné rozdeliť na dve časti. Zaplatíte zálohu v hodnote 50 € prevodom na účet a zvyšných 100€ zaplatíte v priebehu tanečného modulu. V prípade zálohovej platby ma prosím kontaktujte cez formulár na stránke vopred.  Storno podmienky: 50% storno 3 dni pred začiatkom kurzu, v prípade náhradníčky  0% storno počas kurzu 100% storno ( závažné dôvody sú riešené individuálne) VIAC O MODULE TU ! Termíny stretnutí: (zaznač si do diára :-). september: 28 október: 5, 12, 19,26 november: 9, 16, 23, 30 december: 7, 14, 21 - podľa dohody, idú Vianoce :-) január: 11, 18, 25 Po ukončení modulu SOM V TELE, môžeš v druhom polroku vstúpiť do tanečného modulu č. 2 - ZREJEM V TELE. 

150,00 €

  CHCEM USTÁŤ SEBA !!!

  Čo videopodpora obsahuje?

  Videosupport obsahuje syntézu poznatkov z hľadiska neurovedy, psychológie, západných a východných kultúr, fyziky a zdravovedy.

  53 minút ťa naučí zvedomiť si:

  • 3 kľúčové vhľady na prínos uzemnenia
  • diagnostiku 4 kvalít uzemnenia
  • zákonitosti a princípy uzemnenia
  • návod na použitie energie uzemnenia
  • ako do života zahrnúť energetickú hygienu
  • Zvuková meditácia (15 min.) 

  Uzemnenie ti pomôže:

  • BYŤ V SEBE DOMA
  • VEDIEŤ, ŽE MÁŠ SVOJ VLASTNÝ PRIESTOR NA ŽIVOT
  • BYŤ PEVNÁ/Ý A SEBAISTÁ/Ý v poriadku presne tak, ako si v danej chvíli

  Zdieľania tancujúcich žien ...