Vitaj v prvom tanečnom module, kde ťa tanec a pohyb vrátia k sebe.

Modul SOM V TELE je zameraný na zmenu postoja k svojmu telu a jeho schopnostiam. 

Doceníš, čo máš celý svoj život pod nosom: SVOJE TELO

Prostredníctvom voľného pohybu, hudby a nadobudnutých poznatkov môžem prekopať "staré postoje a názory" priamo cez svoje prežitky v pohybe a prijať SEBA v novej rovine poznania.

Tak , čo ideš si vytancovať svoju odpoveď
na túto otázku?

S čím konkrétne sa potrebujem spojiť, aby som mohol/a bezpečne žiť vo svojom tele, dokázal/a, čo najlepšie jednať v súlade so sebou a rešpektoval/a prirodzené zákonitosti sveta, v ktorom žijem?

Zdieľania tancujúcich žien ...

Čo získaš na tejto ceste okrem tanca?  

  • NEWSLETTER potrebný k jednotlivým témam v module. 
  • VIDEO s informáciami, ktoré sú dôležité pre porozumenie tancovanej témy na dielňach.
  • PRACOVNÝ LIST s otázkami, ktorý ťa bude sprevádzať tanečnou púťou príslušného modulu. Pomôže ti rozšíriť poznanie o sebe a prinesie ti nové myšlienky a vhľady.
  • 2 x živá ONLINE PODPORA s doplňujúcimi témami k modulu.
  • PLAYLIST  s hudbou na domácu prácu v tanci a pohybe.
  • AUDIO kontemplačné a meditačné cesty na hlbšie uvoľnenie a ponor do témy. 
  • ÚLOHY, ktoré Ti pomôžu prejsť od slov k činom a zaviesť všetko do praktického života.

Tu si môžeš rezervovať svoje miesto

SOM V TELE

Kúpou tohto modulu si rezervujete miesto v tanečnej skupine. Aktuálne sa modul č.1 otvára v dvoch mestách.  Dielne prebiehajú formou pravidelných stretnutí 1x do týždňa.   Spoločne nás čaká 15 stretnutí .  VARIANTY: Banská Bystrica: začíname 5.3.2024 - 18.6.2024 NIYAMA YOGA STUDIO (Horná 14), každý utorok od 17:30 hod.  Veľký Krtíš: začíname  4.3.2024 - 10.6.2024   Vestibul SOŠ TIS (Poľná 10), každý pondelok od 17:30 hod. PLATBA: Platbu môžete uhradiť v plnej výške alebo je možné rozdeliť ju na 3 časti. Zaplatíte zálohu v hodnote 50 € a zvyšné dve sumy zaplatíte: prvú do 3. týždňov od úvodnej dielne a druhú do 6. týždňov od úvodnej dielne. Storno podmienky: 50% storno 3 dni pred začiatkom kurzu, v prípade náhradníčky  0% storno počas kurzu 100% storno ( závažné dôvody sú riešené individuálne) VIAC O MODULE TU !

Cena od 50,00 €