Vitaj v treťom tanečnom module, ktorý ti pomôže "vystúpiť" zo starej verzie seba. 

Modul DUŠOU V TELE je zameraný na obnovu vnútornej autority a podporu prevziať vyššiu zodpovednosť za seba, ako živú bytosť. 

Musíme začať tam, kde sme, nie tam, kde si myslíme, že by sme mali byť.  

Metódy tanečného modulu pozývajú k vystúpeniu si z role obete do seba, do slobodnejšieho a zodpovednejšieho bytia. Pomáhajú lepšie si uvedomiť na vlastnej koži, čo je to zvnútorniť sa a pracovať s vedomím rozhodovaním do čoho "sa investujem" a do čoho už nie. 

Našim najhlbším strachom nie je, že na to nemáme, ale to, že dokážeme až príliš veľa.

Tretí modul ťa pozýva do nových častí seba, cez hry, zdieľania a tanečné kontemplácie. Otvára "nové" a zatvára "staré". Pomáha ti objaviť silu a energiu z vlastných zdrojov, ktoré ťa podržia na ceste premeny k novšej verzii SEBA.

Čo získaš na tejto ceste okrem tanca?  

  • NEWSLETTER potrebný k jednotlivým témam v module. 
  • VIDEO s informáciami, ktoré sú dôležité pre porozumenie tancovanej témy na dielňach.
  • PRACOVNÝ LIST s otázkami, ktorý ťa bude sprevádzať tanečnou púťou príslušného modulu. Pomôže ti rozšíriť poznanie o sebe a prinesie ti nové myšlienky a vhľady.
  • 2 x živá ONLINE PODPORA s doplňujúcimi témami k modulu.
  • PLAYLIST  s hudbou na domácu prácu v tanci a pohybe.
  • AUDIO kontemplačné a meditačné cesty na hlbšie uvoľnenie a ponor do témy. 
  • ÚLOHY, ktoré Ti pomôžu prejsť od slov k činom a zaviesť všetko do praktického života.

DUŠOU V TELE

Kúpou tohto modulu si rezervujete miesto v tanečnej skupine. Aktuálne sa modul č.3 otvára v meste Banská Bystrica. Dielne prebiehajú formou pravidelných stretnutí 1x do týždňa. Spoločne nás čaká 20 stretnutí . Banská Bystrica: začíname 5.3.2024 - 18.6.2024 NIYAMA YOGA STUDIO (Horná 14), každý utorok od 16:00 hod. PLATBA: Platbu môžete uhradiť v plnej výške alebo je možné rozdeliť ju na 3 časti. Zaplatíte zálohu v hodnote 50 € a zvyšné sumy zaplatíte podľa určených splátok po dohode s lektorom. Storno podmienky: 50% storno 3 dni pred začiatkom kurzu, v prípade náhradníčky 0% storno počas kurzu 100% storno ( závažné dôvody sú riešené individuálne) VIAC O MODULE TU !

Cena od 50,00 €