Práve tie, ktoré ti pomôžu uplatniť svoju vlastnú stratégiu, ako prežiť svoj život v plnej energii a svoje rozhodnutia realizovať v súlade so svojou cestou. Dovolia ti zažiť zmenu, ktorá môže ostať trvalá . 

Tanečný modul 1

Ako pracovať so svojim telom a energiou v súlade s  dynamikou života.

Tanečný modul 2

Ako si porozumieť  vo vzťahoch a definovať svoje miesto v  živote.  

Tanečný modul 3

Ako objaviť ukryté zdroje energie v tele a využívať ich k vlastnej prosperite.

Tanečný modul 4

Ako žiť svoj potenciál v "novom tele" a rešpektovať vlastnú autoritu.

 Ak si potrebuješ preveriť, či je tanečná cesta Svetla dance system "Tvoja šálka kávy", ponúkam ti skvelý troj mesačný tanečný program ZLATÝ REZ s online podporou. Je to super skratka, ako nahliadnuť do všetkých štyroch tanečných modulov  a súčasne zistiť, ako na tom si  v dôležitých životných oblastiach.  


Vyber si tú najlepšiu cestu pre seba alebo pre skupinu žien, či mužov a vydaj sa spolu som nou   

na tanečno-pohybovú púť  všetkými dôležitými životnými témami.

Tanečné dielne

Všetky 4 moduly je možné postupne absolvovať počas školského roka formou pravidelných 2 hodinoviek, 1x do týždňa v uzavretej skupine v mestách BB kraja.

Tanečné workshopy

Tanečné moduly alebo inak tematicky zamerané workshopy, je možné absolvovať počas víkendu v 6 hod. programe, 1x do mesiaca na Slovensku aj v zahraničí. 

Tanečné ústranie

Pobytové tanečné ústrania sú zamerané na duchovno-tanečnú prax s cieľom otvoriť nové prístupy k telu, ako superorganizmu  a podporiť jeho "nové schopnosti".  

Prechodové ceremónie

Súčasťou tanečných modulov sú prechodové ceremónie, ktoré je možné absolvovať ako ich súčasť alebo zážitkový poldeň počas víkendu. 

Duchovno - tanečná prax

Je program, ktorý je určený pre absolventov všetkých 4 modulov. Výučba bude prebiehať v zahraničí. Prvé vzdelávanie je plánované na  sezónu 2025. 

Lektorský program

Vzdelávanie a príprava lektorov na výučbu Svetla dance system je otvorená pre absolventov všetkých 4 modulov a duchovno-tanečnej praxe, ktoré tvoria základ k ďalšiemu štúdiu. 


Tanečné programy si nevyžadujú žiadne predchádzajúce tanečné skúsenosti. Sú založené na podpore improvizácie, ktorá je základom nášho materinského "tanečného" jazyka, vyskladané na mieru skupiny, bez choreografií pre všetkých, ktorí by mali chuť tancovať dosýta.   

Ďalšia podpora v pohodlí domova

Videosupport UZEMNENIE

CHCEM USTÁŤ SEBA !!! Čo videopodpora obsahuje? Videosupport obsahuje syntézu poznatkov z hľadiska neurovedy, psychológie, západných a východných kultúr, fyziky a zdravovedy. 53 minút ťa naučí zvedomiť si: 3 kľúčové vhľady na prínos uzemnenia diagnostiku 4 kvalít uzemnenia zákonitosti a princípy uzemnenia návod na použitie energie uzemnenia ako do života zahrnúť energetickú hygienu Zvuková meditácia (15 min.) Uzemnenie ti pomôže: BYŤ V SEBE DOMA VEDIEŤ, ŽE MÁŠ SVOJ VLASTNÝ PRIESTOR NA ŽIVOT BYŤ PEVNÁ/Ý A SEBAISTÁ/Ý v poriadku presne tak, ako si v danej chvíli  

44,00 €