Nový tanečný program určený pre širokú verejnosť, mužov, ženy a dospievajúcu mládež.  

Ako to premeníme do praktického života? 

Jednoducho - POTREBUJEME SA HÝBAŤ, ABY SME MOHLI CÍTIŤ.

Využijeme silu hudby, vlastných emócií a úplne prirodzený pohyb, ktorý všetci zvládame a vieme bez rozdielu veku.

Tak sa zahrajme 

Prečítaj si skupinku a nájdi svoje ÁNO.

ŽENY

Áno, už potrebujem stretnutie v kruhu ľudí, kde môžem byť spontánna, poriadne sa uvoľniť z "váhy života" a navrátiť sa domov plná radosti, zábavy a smiechu. 

MUŽI

Áno, idem medzi ľudí, kde môžem po celom dni vypustiť tlak a stres z práce. Zabavím sa  v pohybe,  "prepnem"  režim pohoda a môžem vyraziť za ďalším cieľom v ľahkosti. 

MLÁDEŽ

Áno, mám 12 a viac rokov a chce sa mi stráviť čas v super bande ľudí, kde ma nik nebude riešiť, kde si dobre zatancujem a dobrou náladou nakazím každú bunku v mojom tele. 

RODINKA

Áno, sme rodinka s deťmi od 10 rokov a viac. Chceme spolu zážitkovo stráviť čas v super komunite ľudí a pobaviť ducha rodiny aspoň jeden krát týždenne. 

Ak máš svoje ÁNO, mrkni sem

TANEC RADOSTI

Kúpou tanečného programu si rezervujete miesto v tanečnej skupine. Aktuálne sa otvára v troch mestách a v rôznej dĺžke trvania.  Dielne prebiehajú formou pravidelných stretnutí 1x do týždňa.   VARINATY: Banská Bystrica: začíname 30.1.2024 - 27.2.2024 (5 týždňov ).  NIYAMA YOGA STUDIO  (Horná 14), každý utorok od 16:00 hod.  Veľký Krtíš:  začíname 22.1.2024 - 26.2.2024 (6 týždňov) . Vestibul SOŠ TIS (Poľná 10), každý pondelok od 17:30 hod. Lučenec: začíname 21.3.2024 - 13.6.2024 (13 týždňov) . Telocvičňa SZŠ (F.Lehára), každý štvrtok od 18:30 hod. PLATBA: Platbu môžete uhradiť v plnej výške alebo je možné rozdeliť ju na dve časti. Zaplatíte zálohu v hodnote 50 €   a zvyšných sumu zaplatíte do troch týždňov od úvodnej dielne. Rodinné balíčky platia v jednej sume pre akékoľvek mesto. Storno podmienky: 50% storno 3 dni pred začiatkom kurzu, v prípade náhradníčky 0% storno počas kurzu 100% storno ( závažné dôvody sú riešené individuálne) VIAC O PROGRAME   TU !

Cena od 50,00 €