Čo nás spolu čaká? 

Keďže sa nám blíži záver školského roka a s ním aj ukončenie tanečných modulov SDS je tu opäť čas na záverečný výlet KONCOROČNÝ VYPUSKNOJ po 4x !!!!

Máme pre vás pripravené rôzne možnosti, no hlavný cieľ je, aby sme sa cítili slobodné v tom, čo prežijeme. Zámerom je oddych, relaxácia, príjemné rozhovory a možno aj pohár vínka :-).  Počas pobytu ostane program  statický len v rámci ranných a večerných aktivít.  V priebehu dňa sa môžeme slniť, kúpať v kadi a podvečer si vychutnať saunu, či akékoľvek iné aktivity, ktoré nám tento priestor ponúkne. Toto obdobie je aj časom SLNOVRATU, ktorý si tiež určite spolu užijeme. 


KAPACITA V CHATE JE OBSADENÁ !!!


Ale máme ponuku na "STANOVAČKU" pri chate. 

V cene je zahrnutá strava (2x raňajky, 1x obed, 1x večera), prenocovanie v stane na 2 noci, mini wellness, a priestor v kúpeľni wellnessu pre tvoju osobnú hygienu. V stane si môžeš rezerváciu zvoliť aj na jednu noc. V tom prípade je cena 40 € / osoba/noc.

Cena pobytu: 80 /osoba 


"Ak ťa láka toto
žúžo- dobrodrúžo, môžeš sa zaregistrovať cez formulár nižšie." Po dokončení registrácie budeš pridaná do skupiny na messengeri, kde si dohodneme spolujazdy a prespávanie v stane ."

SvetLa a Alicka

UBYTOVANIE V SÚKROMÍ

na lazoch, uprostred prírody...
...tam, kde ešte počuť trávu rásť...

Chata Na Jablonci je súčasťou lazníckeho osídlenia Jablonec, nachádzajúceho sa asi 2 km od obce Hrušov (okr. Veľký Krtíš). Zariadenie sa nachádza v malebnom prostredí obklopenom prírodou a vytvára pokojnú, "domácu" atmosféru.

Online rezervácia

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu Ti potvrdíme e-mailom. 

REGISTRÁCIA SLÚŽI LEN NA REZERVÁCIU MIESTA POD STANOM. 

Kapacita chaty je už obsadená.

Zálohovú platbu je potrebné uhradiť do 29. apríla 2024 !